Home / سمپاشی حشرات / سمپاشی
سمپاشی

سمپاشی

سمپاشی : سمپاشی یکی از خدماتی است که اکثر مردم در جای جای ایران به آن نیاز پیدا میکنند اما اغلب این افراد یک دغدغه دارند ، آیا جنس استفاده شده مرغوب است؟ آیا به صورت قطعی آفت را از بین میبرد؟ آیا شرکتی که ما از آنها خواستیم خدمات سمپاشی را انجام دهند معتبر هستند؟ شرکت سمپاشی ما خدماتی بسیاری در زمینه سمپاشی سوسک ، سمپاشی ساس ، سمپاشی منازل و… ارائه میدهد که در ادامه اطلاعات بیشتری در این مورد، انواع سمپاشی ها و فعالیت های مجموعه به شما خواهیم داد.

 

وجود موجودات موذیانه مانند سوسک و حشرات میتواند تاثیر بسیاری بر روند زندگی ما داشته به طوری که به دلیل کثیفی بسیار زیاد این موجودات اکثر مواقع باعث ایجاد بیماری های بسیار برای انسان ها میشود مجموعه مپاک سازان محیط در تلاش است با استفاده ازبهترین سم های موجود در بازار و با استفاده از بهترین مشاوران به شما بهترین خدمت را ارئه دهد تا شما بتوانید هر چه سریع تر از شر حشرات موذی خلاص شوید.

 

هزینه سمپاشی منزل چقدر است:

هزینه های یک سمپاشی که بر اساس نوع درخواست شما (سمپاشی سوسک ،سمپاشی ساس ، سمپاشی موریانه و …) متفاوت میباشد. البته سمپاشی منزل ، سمپاشی ادارات ، سمپاشی بیمارستان ها و… به متراژ و جنس مواد استفاده شده  نیز بستگی بسیاری دارد. شما میتوانید با تماس با مشاوران ما قیمت دقیق را جویا شوید.

انواع سمپاشی که توسط مجموعه ما انجام میشود:

1-سمپاشی منازل :

در این نوع سم پاشی با توجه به نوع موجود (سوسک،موریانه،ساس،موش،عقرب و…) مواد قابل استفاده متفاوت میباشد و با استفاده از بهترین مواد و مشاوره دقیق کارشناسان ما برای همیشه با این حشرات خداحافظی کنید.

2-سمپاشی رستوران ها و فروشگاه های غذایی:

در این فضا به دلیل مسائل بسیار مهم بهداشتی به هیچ عنوان نباید موجوداتی از قبیل سوسک،موریانه،موش و… وجود داشته باشد و همچنین به دلیل وجود مواد غذایی مختلف باید از سمومی استفاده کرد که آسیبی به مواد غذایی وارد نکرده و همچنین این موجودات را ریشه کن کند. کارشناسان مجموعه ما به شما بهترین خدمات را در این زمینه ارائه میدهند.

3-سمپاشی ادارات:

ادارات به دلیل شرایط خاصی که دارند باید یک سم پاشی با اصول و طبق نظر یک کارشناس زبده انجام شود که کمترین مسائل هم به وجود نیاد به همین دلیل این مورد از سمپاشی بسیار مهم میباشد. متخصصان ما با استفاده از قوی ترین سموم  موجود در سریع ترین زمان ممکن سمپاشی ادرات را به انجام میرسانند.

4-سمپاشی بیمارستان ها:

به دلیل شرایط موجود در بیمارستان ها باید این فضا عاری از هر گونه موجودات موذی و میکروب باشد، بسیاری از افرادی که به بیمارستان ها مراجعه میکنند به دلیل بیماریی که دارند سیستم های ایمنی بدن آنها به شدت ضعیف میشود و کوچترین آلودگی ها باعث بروز مشکلات بسیاری میشود. استفاده از سموم که تاثیرات منفی نداشته باشد و همچنین به سرعت موجودات را از بین ببرد یکی از دغدغه های این بخش میباشد که کارشناسان ما با تجربه خود این کار را در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهند.

 

چقدر زمان نیاز میباشد تا مکان سمپاشی شده قابل سکونت باشد؟

این پرسش شاید سوال بسیاری از مشتریان سمپاشی ما باشد. همه چیز بستگی به نوع حشره و نوع سم استفاده شده در منزل ، در دفتر کار ، فروشگاه و… دارد که میتوان تخمین زد از 3 تا 24 ساعت زمان نیاز میباشد تا محیط سم پاشی شده قابل استفاده باشد.

 

آیا تنها سمپاشی کافی است؟

قطعا نه زیرا اگر راهکارها و مشاورهایی که مشاوران مجموعه ما ارائه میدهند را با دقت رعایت نکنید موجودات موذی برای همیشه از بین نرفته و طولی نمیکشد دوباره سرو کله آنها پیدا میشود. ما به شما بهترین راهکارها را برای ریشه کن کردن این موجودات ارائه میدهیم تا شما بتوانید برای همیشه از شر آنها خلاص شوید.

 

سمپاشی01

انواع حشرات و سمپاشی آنها:

1-سمپاشی سوسک :

زمانی که اسم از بین بردن سوسک شنیده میشود همگی به ناخواگاه ذهنمان به سمت سوسک کش های موجود در بازار سوق پیدا میکند اما باید خدمتتان عرض کنیم که یکی از سریع ترین و راحت ترین کارها استفاده از همین اسپری های سوسک کش میباشد ولی به دلیل اسپری کردن و پخش شدن آن در فضای منزل یا ادارت و یا… قطعا در دراز مدت تاثیرات جبران ناپذیری در سیستم تنفسی شما و اعضای خانواده شما ایجاد میکند. یکی از بهترین کارهایی که میتوان برای نابودی سوسک ها انجام داد سمپاشی سوسک توسط متخصص سمپاشی بوده که بدون ضرر و بهترین روش برای رفع دائمی این موجودات موذی میباشد.

2-سمپاشی سوسک ریز :

یا همان سوسک آلمانی یکی از رایج ترین موجودات موذی در منازل میباشد. تولید مثل این موجودات بسیار سریع بوده و همچنین ناقل بیمارهای بسیار خطرناکی مثل اسهال و استفراغ ، اسهال خونی ، طاعون ، تب تیفوئید ، فلج اطفال ، وبا ، جذام ، حسبه می باشد. این نوع سوسک ها به دلیل پرورش و رشد در فاظلاب بسیار کثیف بوده که اگر فکری به حال از بین بردن آنها نکنیم قطعا میتوانند آسیب های جدی به ما و فرزندانمان وارد کنند.

3-سمپاشی ساس:

ساس موجودی است بسیار کوچک که محل زندگی آنها در لابه لای درهای چوبی و کمد ها و همچنین در بالشت شما می باشد. این حشرات ریز و خون آشام به هیچ وجه از شما دور نمیشوند و در کمین نیش زدن شما هستند تنها راه مقابله با این حشرات سمپاشی میباشد که مجموعه ما این آفت را به راحتی و تضمینی با استفاده از بهترین سموم از بین میبرد.

4-سمپاشی موریانه:

موریانه ها حشراتی ریز هستند که بدنی نرم دارند و در تاریکی زندگی میکنند. موریانه ها موجوداتی بسیار خطرناک برای سازه های چوبی هستند زیرا بدون جلب توجه کردن و آرام آرام سازه هارا نابود میکنند. تنها راه از بین بردن این موجودات سمپاشی تخصصی میباشد.

5-سمپاشی کنه:

کنه ها موجودات بسیار ریزی هستند که بیشتر در فصل تابستان فعالیت دارند و خون خوار هستند و غذای خودرا از خون انسان ها یا حیوانات خون گرم تامین میکند. کنه ها برای خوردن غذا به موجودات خون گرم میچسبند و 2 تا 3 برابر وزن خود خون میخورند.

6-سمپاشی کک:

کک انواع مختلفی دارد که مهم ترین آنها کک انسان میباشد که پوست انسان را سوراخ میکنند و از خون انسان تغذیه میکند و باعث عفونت شده و حتی در بدن انسان تخم گذاری هم میکنند که این بسیار بد میباشد و قطعا باید برای از بین بردن آن به فکر راهکاری بود که تنها با استفاده از سم های گروه پاکسازان محیط میتوانید این موجودات را از بین ببرید.

7-سمپاشی مورچه:

مورچه ها موجودات بسیار ریزی هستند که در اکثر مناطق دنیا وجود دارند. مورچه ها انواع مختلفی دارند که خطرناک ترین آنها نیش های تیزی دارند که باعث ایجاد زخم در بدن انسان میشوند. متاسفانه به راحتی نمیتوان این موجودات را از بین برد و حتما باید از روش های مورد تایید استفاده کرد تا آنها را از محیط زندگی خود ریشه کن کنید.

مجموعه ما در تمامی مناطق ایران از جمله در پایتخت ایران تهران فعالیت دارد و در 24 ساعته شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما هموطنیان عزیز میباشد.

تیم سمپاشی پاک سازان محیط سمپاشی منازل شرق تهران ،سمپاشی منازل غرب تهران ، سمپاشی ساس ،سمپاشی سوسک ،سمپاشی مورچه و موریانه ، سمپاشی موش و… را در سریع ترین زمان و با استفاده از بهترین و به روز ترین مواد موجود در دنیا را برای شما به ارمغان می آورد.

اگر میخواهید از شر حشرات برای همیشه رهایی یابید همین الان با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما با توجه به شرایط شما بهترین مشاورها ها در زمینه سمپاشی منازل ، سمپاشی شرکت ، سمپاشی ساختمان و… ارائه دهند.

سمپاشی
5 (100%) 1 vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید